Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Český herní Multiklan
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 CreW vs supeR

Goto down 
AutorZpráva
Optimus
Admin
Admin
Optimus


Pohlaví : Male Počet příspěvků : 398
Body za příspěvek : 11541
Body za pomoc : 1
Registrace : 14. 08. 09

CreW vs supeR Empty
PříspěvekPředmět: CreW vs supeR   CreW vs supeR EmptyMon Nov 05, 2012 4:48 am

Odveta za loňský rok. Jistě si pamatuje jak nás minulý rok sexy(alias pi klan) ve finále porazil. Letos jim to můžeme vrátit a vyhrát ligu!!

Výhra v lize? Ano stále reálná naděje. I když jsme včera prohráli( Nebudeme rozebírat proč, každý jednou vyhraje, po druhé prohraje zápasy pod tlakem nám nejdou udělali jsme chyby které nás stály vlajky) ale stále tu je reálná šance na výhru v lize v modu CTF. Ptáte se jak? Jediná možnost je porazit klan SeXy a to ve dvou mapách jim dát aspoň 10 vlajek( v každé mapě aspoň 5). Ptáte se jak tento systém funguje? Zde vám dát odpověď.

CreW vs supeR 6 : 13

Takový je poměr vlajek ze včerejšího zápasu. Pokud Sexy klan porazíme a dáme aspoň 10 vlajek naše celkové skore bude 16 vlajek, a pak bude zbývat jediné, čekat jak supeR klan dopadne s klanem sexy. Pokud takovýhle scénář nastane supeři nemusí nad Sexy klanem vyhrát ale dát jim 3vlajky...Pokud by jsme však vyhráli v každé mapě se Sexy klanem 8 ku (něco) výsledek ze dvou map by byl 16vlajek + 6vlajek ze zápasu se supery což by bylo 22vlajek celkově což by se superům dost těžko dohánělo.

Jakou mapu navrhuju?

Je to dost jednoduché, jelikož potřebujeme přinést co nejvíc vlajek navrhuji bludiště. Ve kterém budu s vojtou ůtočit a kecup s mantym nebo s ashim budou bránit.

Proč nenavrhuji sago?
sago nám sice jde nejlépe a možná by jsme sexy i porazily v něm, ale potřebujeme přinést aspoň 5-6 vlajek v jedné mapě což v sagu není možné.

Nezapomínejme i když vyhrajeme tento zápas, v celkovém součtu vlajek míň jak 9vlajek( což je minimum a musíme se spoléhat že supeR klan nedá ani jednu vlajku) bude zápas přesto kdyby jsme ho vyhráli považován za neůspěšný.


Pamatujte je to jen na nás. Každý z vás si položte otázku. Udělal jsem pro ůspěch maximum? Trénoval jsem dost? Snažil jsem se? Dělal jsem všechno dobře? Mohl jsem udělat něco líp?

Tyhle otázky si zodpovězte pokud na některou odpovíte NE což je asi dost pravděpodobné pak ste jste se jednoduše podcenily...

Nyní je to jen na Vás aby se to co se stalo se supeR klanem neopakovalo, aby jsme konečně vyhráli ligu v CTF, aby jsme byli světový šampioni, je potřeba aby jste na tom zamakali dali do zápasu všechno, trénovali co to jde v každé volné chvíli, makali na sobě protože i skill jednotlivce dělá ůspěchy týmu....

Je to jen na nás, oni jsou stejní lidé jako my, maj stejnou OA, hrajou na klávesnicích a myších, jsou to jen lidé jako VY nezapomínejte na to a poťte jim ukázat že loňské finále byl velký omyl a letos tu chce vládnout CreW!

Do středy času dost, dejte se dohromady, zamakejte na sobě a ůspěchy příjdou!

Pamatujte je to náš poslední zápas v lize, který z nás může udělat světový šampiony v CTF modu, proto aby jsme nimy byli musíte však něco udělat. Nic není zadarmo, tenhle zápas si musíme odehrát samy, a každý musí hrát na 150 procent, dáme do toho víc než v obyčejném zápasu, protože tohle může být neobyčejný zápas s neobyčejným koncem....

Je to jen na nás.......
Návrat nahoru Goto down
https://crew.forumczech.com
 
CreW vs supeR
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» crew vs super for fun
» CreW vs supeR
» supeR,Bots vs CreW
» CreW vs supeR-Training match
» CreW vs MoM

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Pravidla :: Vyzvi nás/Say to our team on clan war.-
Přejdi na: