Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Český herní Multiklan
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 CreW vs CZ 26.9 09

Goto down 
AutorZpráva
Optimus
Admin
Admin
Optimus


Pohlaví : Male Počet příspěvků : 398
Body za příspěvek : 11569
Body za pomoc : 1
Registrace : 14. 08. 09

CreW vs CZ 26.9 09 Empty
PříspěvekPředmět: CreW vs CZ 26.9 09   CreW vs CZ 26.9 09 EmptySun Dec 27, 2009 12:12 am

Včera se konečně odehrálo pár zápasů s CZ klanem.Jsem rád že i přes to že jsme nenasadily nejsilnější hráče,jsme dokázali vyhrát a to ve všech 4zápasech.Nabrali jsme opravdové borce jako je Čmelák a manty patří jím veliké díky za to jak včera hráli.Celému našemu týmu bych chtěl poděkovat za to jak hrál a jak pilně se všichni připravovali.A velké díky patří take CZ byli jste fajn sem rád že jsem Vás poznal :-) byl to fajn večer :-)

A tet už k samotným screenům.

Jako první jsem začali mapou OA_BASES7:(V této mapě nám hrozně pomohlo že jsme již od 3-5minuty vyhrávali,později jsme přinesli druhou vlajku a vyhráli jsme 2:0)GGCreW vs CZ 26.9 09 Bases710

Jako druhou mapu jsme si vybrali OASAGO2:(Hned v ůvodu jsme prohrávali 1:0,hráli jsme 3,z nečekaného důvodu se nám omylem odpojil obránce.Po chybě soupeře jsme vyrovnali a v zápětí strhli vedení na naši stranu.A přinesli další vlajky :-) )CreW vs CZ 26.9 09 Shot0013

Jako třetí mapu jsme zvolily PUL1CTF: Není k ní co dodat výsledek hovoří za Vše: CreW vs CZ 26.9 09 Shot0014

Jako poslední mapu si CZ vybrali mapu PS37CTF.(Opět výsledek hovoří za Vše) CreW vs CZ 26.9 09 Shot0015

Byl to dobrý večer,jsem rád že CreW clan zvítězil.Čas jede dál a my se musíme připravit na další turnaj a to tento pátek nebo sobotu s klanem NiN všichni jste zváni i CZ samozřejmě :-)
Návrat nahoru Goto down
https://crew.forumczech.com
 
CreW vs CZ 26.9 09
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» CreW-WB
» CreW vs SOS
» CreW vs FK-QK
» CreW vs RaW 27.11 09
» CreW vs H4L

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: CreW Klan/CreW Clan :: Fotky ze zápasů/Photos from games-
Přejdi na: